Get Adobe Flash player

grawerowanie laserowe

Grawerowanie laserowe jest technologią umożliwiającą osiągnięcie najwyższej prędkości oraz precyzji grawerowania spośród wszystkich metod dostępnych obecnie na rynku, czego efektem jest duża wydajność oraz produktywność.

Grawer laserowy charakteryzuje się eleganckim i estetycznym wyglądem, jest znacznie trwalszy od innych metod znakowania, nie ulega zniszczeniu pod wpływem środków chemicznych. Grawer laserowy może zostać umieszczony na przedmiotach wykonanych z różnego rodzaju materiałów takich jak: papier, folia, silikon, skóra, skóra ekologiczna, guma, drewno, korek, metale, metale powlekane, aluminium, aluminium anodowane, kamień, ceramika, szkło, akryl, pleksi, laminaty grawerskie oraz wiele, wiele innych.

Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług związanych z wykorzystaniem technologii laserowej. Grawerujemy: tablice, panele informacyjne, tabliczki przydrzwiowe, piktogramy i tabliczki kierunkowe, breloki do kluczy i numerki do szatni, identyfikatory i tabliczki imienne, artykuły piśmiennicze, akcesoria biurkowe, gadżety reklamowe dla biura i domu, nagrody i pamiątki, wyroby ze skóry, upominki reklamowe służące w podróży, podczas wypoczynku i rozrywki, tabliczki znamionowe i wiele wiele innych przedmiotów.

Przykłady wykorzystania technologii laserowej w grawerowaniu:

Grawer laserowy na szkle. Wykonanie graweru na szkle w technologii laserowej daje możliwość uzyskania rezultatów trudnych do osiągnięcia tradycyjnymi metodami, dotyczy to zwłaszcza grafik charakteryzujących się dużą szczegółowością. Obróbka laserowa jest również o wiele szybsza i bardziej precyzyjna. Urządzenia laserowe sterowane są komputerowo dzięki czemu nie ma konieczności wykonywania drogich, jednorazowych matryc.

Grawer laserowy na drewnie. Przedmioty drewniane oraz drewnopochodne wyjątkowo dobrze nadają się do grawerowania laserowego. W zależności od zastosowanej kombinacji parametrów urządzenia oraz rodzaju drewna można uzyskiwać różnorodne odcienie graweru. Ważnym parametrem mającym negatywny wpływ na jakość graweru jest wilgotność drewna.

Grawer laserowy na tekstyliach oraz skórze.
Urządzenia laserowe dają możliwość uzyskania pełnej powtarzalności graweru, co sprawia, iż technologia laserowa jest coraz częściej wykorzystywana w produkcji bardzo dużych serii produktów tekstylnych zarówno w przemyśle odzieżowym jak i motoryzacyjnym. Szczególną uwagę należy zwrócić na wykorzystanie tej technologii do grawerowania i znakowania skóry oraz materiałów skóropodobnych.

Grawer laserowy w produkcji stempli i pieczątek.
Grawer laserowy pozwala na wykonanie dowolnego stempla lub pieczątki o indywidualnym wzorze w przeciągu kilku minut. Można wykonywać zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i wytwarzać je masowo na potrzeby np. instytucji państwowych, banków czy firm.

Grawer laserowy na trofeach sportowych, medalach, tablicach pamiątkowych, nagrodach oraz statuetkach okazjonalnych.
Technologia laserowa pozwala na zaprojektowanie i wykonanie bardzo oryginalnych i niepowtarzalnych upominków. Statuetki, trofea, tablice pamiątkowe oraz wszelkiego typu nagrody z grawerem laserowym doskonale sprawdzają się nie tylko podczas różnego typu imprez sportowych, ale także jako pamiątki jubileuszowe czy wyrazy podziękowania w relacjach biznesowych.kontakt

grawery.pl - grawerowanie laserowe
ul. Ofiar Katynia 37
(budynek Jubilat, parter)
37-450 Stalowa Wola

tel. (15) 642 57 56
e-mail: biuro@grawery.pl
www: www.grawery.pl

formularz kontaktowy

Imię i nazwisko*

E-mail*

Telefon kontaktowy*

Treść wiadomości

captcha
Podaj kod z obrazka powyżej*

*pola obowiązkowe

2010 © grawery.pl – grawerowanie laserowe, grawer laserowy, Stalowa Wola

Projekt i wykonanie: rychlak.design